loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Przetwornik ENTWISTLE AS57 Vintage (middle)

średnia: 5.0  ocen: 2
Cena:109,00 PLN
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
  • Producent: ENTWISTLE Custom Pickups
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Realizacja zamówienia: 30 dni

  • Opis produktu
  • Filmy video
  • Pliki do pobrania

Przetwornik single-coil ENTWISTLE AS57 Vintage (middle)


Alan Entwistle to brytyjski konstruktor gitar i guru w dziedzinie projektowania i nawijania przetworników. Przez blisko 30 lat samodzielnie nawijał pickupy zdobywając wiedzę i poznając tajniki tej unikalnej sztuki. Doświadczenie zdobywał także w brytyjskim oddziale Custom Shop Hohnera i był odpowiedzialny za słynne i cenione przez koneserów konstrukcje gitar JT60, Blonde i Black Widow. Współpracował też z brytyjskimi markami Tanglewwod, Alden i Burns. Więcej o konstruktorze można przeczytać na stronie producenta.

Kilka lat temu Alan podjął decyzję o przekazaniu swojego doświadczenia szerszej rzeszy gitarzysów i w ten sposób markA ENTWISTLE Custom Pickups pojawiła się w na rynku muzycznym. Pickupy ENTWISTLE udawadniają że za niewygórowaną ceną można budować bardzo dobre przetworniki. Produkcja pickupów odbywa się w światowym centrum produkcji elektroniki gitarowej czyli w Korei, na tych samych liniach produkcyjnych co pickupy wielu znanych i cenionych marek.

AS57 to klasyczne vintagowe przetworniki oparte na magnesach AlNiCo 5. Środkowy pickup z odwrotną polaryzacją zapewnia brak brumu na 2 i 4 pozycji. Jasne ciepłe brzmienie z klasyczną szklanką.

Kolor: biały

Magnesy: AlNiCo 5

Rezystancja: 6,5K

W zakładce pliki schematy podłączeń i specyfikacja techniczna.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
DOSTAWA
GRATIS!
Przy zamówienieniu
powyżej 299 zł
dostarczymy
Państwa zakupy
ZA DARMO!