Gwarancja: 24 miesięcy
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: DIGITECH
Realizacja zamówienia: 5 dni
699,00 PLN
 

Multiefektowy procesor gitarowy DigiTech® RP360, jest kompletnym, 360 stopniowym rozwiązaniem dla gitarzystów. Zawiera 125 różnych efektów (32 wzmacniacze, 18 kolumn, 74 kostki) inspirowany przez najlepiej sprzedające się na świecie kostki efektowe i czołowe wzmacniacze. Interfejs LCD sprawia, że przeglądanie i odkrywanie perfekcyjnego brzmienia aby uzyskać to upragnione staje się niezwykle łatwe. Wraz z niesamitą paletą efektów, RP 360 posiada 40-sekundowy loop’er, blisko 200 ustawień, port USB, programowalny przełącznik nożny, wbudowany stroik, dedykowane gniazdo słuchawkowe, opcję Sound Check™ i wbudowanych 60 ścieżek perkusyjnych.

Możesz dodać ponad 8 efektów do każdego z ustawień. RP360 posiada wbudowany port USB do transferu i ładowania ustawień prosto z komputera. Z blisko 200 na ustawieniami na pokładzie i Nexus, darmowym edytorem efektów DigiTech’a i oprogramowaniem z bibliotekami, możesz tworzyć, przenosić i dzielić niezliczoną liczbę brzmień. Porst USB pozwala Ci także nagrywać twoje gitary prosto na komputer. RP360 współpracuje z GarageBand, Pro Tools, Cubase, Ableton i innym wirtualnym oprogramowaniem dla PC lub Mac.

Wraz z 3 różnymi trybami przełącznika nożnego RP360 jest niezwykle wszechstronny. Możesz go wcielić do twojego pedalboard’a z użyciem trybu kostek gdzie możesz przypisać którykolwiek z efektów do każdego z przełączników. Jeśli zdecydujesz się użyć samego RP360 w łatwy sposób nawigując po ustawieniach w trybie ustawień lub w trybie banku. Rozszerz kontrolę nad RP360 poprzez użycie zewnętrznego trójkprzyciskowego footswitcha lub pedału ekspresji. Trójprzyciskowy footswitch może zostac ustawiony aby rozszerzyć kontrolę nad loop’erem znajdującym się na pokładzie lub do nawigacji po bankach i ustawieniach. Używając pedału ekspresji będziesz w stanie zaangażować kontrolę w trybie rzeczywistym.
RP360 zawiera nowe ekskluzywne rozszerzenie nazywane przez DigiTech “Sound Check”.
Umożliwi Ci ono szybkie nagranie frazy gitary i ustawienie jej na powtarzanie w pętli w czasie gdy ty możesz wprowadzić idealne ustawienia i efekty. Sound Check uchroni cię przed ciągłym powtarzaniem podciągnięć kiedy chcesz ustawić swoje brzmienie. Z tą funkcją spędzisz mniej czasu na modyfikowaniu brzmienia a więcej na grze pefekcyjnych dźwięków.

- Procesor multiefektowy do gitary elektrycznej
- Ponad 160 wzmacniaczy, kolumn i efektów
- 54 typy wzmacniaczy/akustyki
- 26 kolumn
- 82 efekty
- 198 ustawień (99 fabrycznych, 99 użytkownika)
- Pedał Ekspresji
- Zasilacz sieciowy w zestawie (PS 0913 DC)
- 40 sekundowy looper
- 60 wysokiej jakości podkładów perkusyjnych
- Wytrzymała obudowa metalowa i przełączniki nożne
- 2 x 2 przesył audio USB
- Wbudowany tuner chromatyczny
- Wejście dla zewnętrznego pedału ekspresji , 3 przyciskowego DigiTech FS3X
- Konfigurowalne tryby przełącznika nożnego (Kostka, Ustawienie, Bank)
- Do 5 sekund delay’a
- Edycja USB za pośrednictwem DigiTech Nexus
- Wyjście Stereo jack 6,3 mm
- Wyjście słuchawkowe 3,5 mm
- Wejście AUX jack 3,5 mm
- Wyjście Amp/Mixer, jack 6,3 mm, pod wzmacniacze i mixery
- 24-bity, 44.1 kHz częstotliwość próbkowania
- Wymiary: (DxSxW): 292.1 x 215.9 x 50.8 mm
- Waga: 1.9 kg

 

 

SPECYFIKACJA

  • Zasilanie baterią: 

    Nie

  • Napięcie: 

    9V

  • Zasilacz w komplecie: 

    Tak