Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Producent: SINTOMS
Realizacja zamówienia: 1 dni
179,90 PLN
 

SINTOMS Ltd. to producent wysokiej jakości progów do instrumentów strunowych działający od 1992 roku. W ofercie tego producenta znajdziemy również specjalistyczne narzędzia do obróbki progów. Do produkcji progów firma SINTOMS wykorzystuje różne materiały takie jak mosiądz, bronz, nickel-silver, stal nierdzewna czy nawet tytan. Wieloletnie doświadczenie i stała współpraca z wieloma lutnikami zaowocowała bardzo szeroką ofertą progów w wielu różnych kształtach i rozmiarach.

Progi typu Conventional Type (CT) to klasyczne, najczęściej stosowane progi o kształcie półokrągłym. Dostępne są w największej gamie wymiarów i materiałów.

Bronz (Bell Bronze) to materiał od dawna używany do tworzenia instrumentów muzycznych. Materiał ten zawiera 15% domieszkę cyny i posiada piękny, złoty kolor. Progi z bronzu sprawiają, że instrument odzywa się głębokim, dobrze wyważonym brzmieniem, poprawiają odpowiedź na artykulacje oraz sustain instrumentu. Bronze to trwały i odporny materiał dzięki czemu progi takie mają żywotność nawet 7 do 10 razy większą od progów niklowych.

Progi SINTOMS sprzedawane są w blistrach zawierających 12 odcinków o długości 130mm i radiusie ok 7,25".

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem SINTOMS Ltd.

SPECYFIKACJA

 • Materiał : 

  Brąz

 • Szerokość korony (B): 

  3,00

 • Wysokość korony (E): 

  1,52

 • Całkowita wysokość (A): 

  3,17

 • Szerokość stopki (D): 

  0,50

 • Kształt korony: 

  Standard

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...