Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Producent: SINTOMS
Realizacja zamówienia: 1 dni
66,90 PLN

SINTOMS Ltd. to producent wysokiej jakości progów do instrumentów strunowych działający od 1992 roku. W ofercie tego producenta znajdziemy również specjalistyczne narzędzia do obróbki progów. Do produkcji progów firma SINTOMS wykorzystuje różne materiały takie jak mosiądz, bronz, nickel-silver, stal nierdzewna czy nawet tytan. Wieloletnie doświadczenie i stała współpraca z wieloma lutnikami zaowocowała bardzo szeroką ofertą progów w wielu różnych kształtach i rozmiarach.

Progi typu Conventional Type (CT) to klasyczne, najczęściej stosowane progi o kształcie półokrągłym. Dostępne są w największej gamie wymiarów i materiałów.

Progi ze stali nierdzewnej (Stainless Steel) mogą rozjaśnić brzmienie instrumentu ale ich żywotność jest wielokrotnie większa niż tradycyjnych progów niklowych. Wypolerowane progi stalowe zapewniają niesamowity komfort gry, szczególnie przy bendach oraz piękny wygląd. Nowym rozwiązaniem jest tzw. Ringing Stainless Steel która posiada poprawione właściwości brzmieniowe zapewniając piękne, naturalne brzmienie i lepsze wybrzmiewanie (sustain) instrumentu zachowując wszystkie zalety stalowych progów.

Progi SINTOMS sprzedawane są w blistrach zawierających 12 odcinków o długości 130mm i radiusie ok 7,25".

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem SINTOMS Ltd.

SPECYFIKACJA

 • Materiał : 

  Stal nierdzewna

 • Szerokość korony (B): 

  2,15

 • Wysokość korony (E): 

  1,10

 • Całkowita wysokość (A): 

  2,50

 • Szerokość stopki (D): 

  0,50

 • Kształt korony: 

  Standard

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...