Wczytuję dane...
PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością firmy IN TUNE Robert Wultański i są chronione prawem autorskim.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność firmy IN TUNE Robert Wultański i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody firmy IN TUNE Robert Wultański.

Właściciel serwisu dokłada starań, aby publikowane w tym serwisie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści.

W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.

Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.

Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.

Wszelkie zamieszczone na naszej stronie znaki towarowe i nazwy firmowe należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych.