Wczytuję dane...

VPARTS

VPARTS to marka dobrych jakościowo i przystępnych cenowo części i akcesoriów do gitar.

W ofercie marki znajdziemy takie części jak klucze, mostki stałe i tremolo, siodełka, potencjometry, przełączniki, gniazda jack, płytki mocujące, gałki potencjometrów, dociski strun, tulejki strun, maskownice i pickguardy oraz wkręty i śruby mocujące do gitar, basów, gitar klasycznych i ukulele. Dodatkowo w ofercie znajdziecie mnóstwo mniejszych i większych części które potrzebne są do złożenia własnego, naprawienia lub posiadanego instrumentu.
Marka VPARTS skupia na się na produktach które mimo przystępnej ceny oferują jakość lepszą niż przeciętna. Są to więc produkty wybrane spośród bardzo szerokiej oferty wielu producentów i dostawców na całym świecie.

Szczególnie dużą uwagę marka VPARTS przykłada do dobrej jakości kluczy do gitar i basów w tym klucze blokowane które dostępne są w wielu formach i kolorach do różnych instrumentów i z różnym układem kluczy. Mostki stałe oraz tremolo VPARTS łączą świetne materiały takie jak mosiężne siodełka z przystępną ceną. Bardzo szeroki wybór elementów elektronicznych od kondensatorów i filtrów przez gniazda jack, potencjometry w wersji standard i custom aż po przełączniki dźwigniowe i ślizgowe pozwalają w prosty sposób poprawić brzmienie lub wyremontować własny instrument.

Osobną kategorią są elementy drewniane VPARTS takie jak korpusy i gryfy do gitar i basów elektrycznych.
Od sprawdzonych, przetestowanych dostawców sprowadzamy wysokiej jakości korpusy i gryfy wykonane w tradycyjny sposób przy wykorzystaniu klasycznych gatunków drewna takich jak twardy klon kanadyjski, jesion bagienny, olcha, mahoń. Gryfy i korpusy VPARTS dostępne są głównie w formie wykończonej, polakierowane, nawiercone i z wyfrezowanymi podstawowymi otworami pod przetworniki, elektronikę czy mostki tremolo. Dzięki temu w prosty sposób, dobierając wybrany gryf i korpus można samodzielnie złożyć gitarę w domu bez potrzeby wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów