Wczytuję dane...
PŁATNOŚCI

Za zakupy w naszym sklepie mogą Państwo zapłacić gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze osobistym lub gotówką kurierowi po wybraniu przesyłki pobraniowej.

Udostępniamy też płatności elektroniczne przez systemy Przelewy24.pl oraz PayNow, które obsługują większość polskich banków, BLIK oraz karty kredytowe. W przypadku płatności gotówkowej (za pobraniem) lub przez systemy Przelewy24.pl i PayNow zamówienia realizujemy natychmiast po ich otrzymaniu.

Nowym, coraz bardziej popularnym sposobem płatności jest system PayPal.pl. Płatność tym sposobem jest również udostępniona dla klientów naszego sklepu, ale obarczona jest kosztami manipulacyjnymi w wysokości 3,0%. Płatność za pośrednictwem PayPal.pl również umożliwia natychmiastową wysyłkę zamówionego towaru.


Można też wybrać standardowy przelew na jedno z naszych kont których numery podajemy poniżej. Przelewy na podane poniżej rachunki proszę wykonać dopiero po otrzymaniu maila o zmianie statusu zamówienia na "przyjęte do realizacji". W polu "Tytułem" proszę podać numer zamówienia, który został przesłany mailem potwierdzającym jego przyjęcie do realizacji.

Dane do przelewu:
mBank
34 1140 2004 0000 3402 5760 8469
Dane odbiorcy:
IN TUNE Robert Wultański
ul. Kadetów 20 lok. 14
03-987 Warszawa
W przypadku wyboru tradycyjnego przelewu zamówienia są realizowane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Dostępne są też możliwości zakupu na raty dzięki firmie Santander.
Dzięki formularzom dostępnym on-line można dokonać wszelkich formalności o dowolnej porze nie wychodząc z domu.
Po wybraniu takiego sposobu płatności w koszyku zostaną Państwo przekierowani na osobną stronę z formularzem do wypełnienia.