Wczytuję dane...

JESCAR

JESCAR to firma która dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu w produkcji i określaniu precyzyjnych komponentów oraz urządzeń m.in. dla przemysłu optycznego posiada unikalne spojrzenie na nowoczesne techniki i technologię produkcji. Zrozumienie potrzeb projektantów i inżynierów oraz realizację wizji sprzedaży i marketingu firma ta wprowadziła na rynek rewolucyjne rozwiązania w wielu dziedzinach życia.
Przez lata firma JESCAR tworzyła nowe technologie i rozwiązania w dziedzinach takich jak drukowanie, metalurgia i formowanie metalu czy polerowanie na wysoki połysk. Wśród ich klientów znajduje się wiele firm produkujących m.in. samochody, łodzie, biżuterię, optykę i okulary, meble, urządzenia medyczne, powłoki lakiernicze czy samochody kempingowe.
Od wielu lat firma JESCAR jest też znana w branży lutniczej jako producent i dostawca wyśmienitych materiałów i narzędzi do produkcji instrumentów. W ofercie tej firmy znajdziemy takie produkty jak najwyższej jakości drut progowy czy pasty polerskie wykorzystywane do nadawania blasku nowym instrumentom.
Szeroka gama progów do instrumentów strunowych dostępna jest w wielu opcjach pakowania co pozwala na wybór odpowiedniej wersji niezależnie czy prowadzimy mały warsztat czy produkcję gitar na większą skalę. Jedne z najbardziej popularnych progów są wykonywane ze specjalnego stopu stali nierdzewnej oraz autorskiego stopu Gold EVO o świetnych parametrach rezonansowych. Dostępne są również progi wykonane z tradycyjnego stopu niklu zwanego nickel-silver. W ofercie firmy JESCAR znajdziemy wiele typów i rozmiarów progów a także zestawy progów o różnej szerokości stopy przeznaczone do renowacji i naprawy gitar nie posiadających pręta regulacyjnego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów