Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Producent: GRAPH TECH
Realizacja zamówienia: 1 dni

GRAPH TECH Guitar Labs jest największym na świecie producentem siodełek, oferującym również wiele innych części i akcesoriów do gitar. Firma powstała blisko 30 lat temu w Vancouver w Kanadzie i do dziś nadaje ton branży gitarowej. TUSQ XL to materiał dodatkowo zaimpregnowany teflonem co poprawia nie tylko stabilność stroju ale także minimalizuje efekt pękania strun. Zapewnia on przenoszenie równie szerokiego pasma częstotliwości co znacznie poprawia brzmienie instrumentów a precyzja wykonania oraz stała konsystencja materiału ułatwia obróbkę i przyspiesza wymianę.

Zaloguj się
2014-09-15 19:52:45 - Waldemar

Nic nie wnosi do trzymania stroju. Nie polecam wymiany na te dociski jak masz oryginalne z metalu. Wymieniłem w swojej gitarze przez reklamę ze strony Graph-Tech. Panowie ze sklepu wycofajcie ten produkt szkoda pasjonatów gitary.

2020-06-06 20:15:31 - Łukasz

Nie wpływa to ani na intonację, ani nawet na brzmienie, bo to po prostu niemożliwe. Panowie, szanujmy się i własną inteligencję... To wysokiej klasy string retainer, nic więcej, nic mniej, darujmy sobie bezsesowne marketingowe argumentacje dla laików.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...