Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: SCHALLER
Realizacja zamówienia: 1 dni
1369,00 PLN
 
 

Od 1945 roku Schaller jest średniej wielkości firmą w branży muzycznej, sprzedającą swoje produkty na całym świecie. Jakość Schallera jest już legendarna - wszystko jest "made in Germany", a nawet lepiej: "made by Schaller". To precyzyjna praca rzemieślnicza! Z ponad 100-ma wysoko wykwalifikowanymi pracownikami firmy wszystkie produkty są produkowane we własnym zakresie. Schaller nadal jest liderem jeśli chodzi o innowacyjne rozwiązania. Dużo znanych producentów gitar, takich jak Fender, Gibson, Paul Reed Smith, Rickenbacker, MusicMan używa komponentów tej firmy, takich jak maszynki, przetworniki, mosty, tremolo, security locks, itp.

Schaller LockMeister 6 to mostek tremolo który jest zgodny w 100% z mostkami Floyd Rose Tremolo a wszystkie jego wymiary jak i wymiary poszczególnych części są zgodne i pasują zamiennie.
LockMeister posiada podstawę z utwardzanej stali C45 i został wyprodukowany z olbrzymią precyzją i starannością co przekłada się na znakomite brzmienie i sustain gitary. Odpowiedni wybór materiałów, dobrów gwintów oraz powłok galwanicznych skutkuje nie tylko idealnym działaniem ale i nadwyczajną trwałością.

W komplecie z mostkiem Schaller LockMeister 6 otrzymujemy 2 tuleje i trzpienie, zaczep sprężyn z wkrętami, 3 sprężyny, 4 klucze regulacyjne, docisk strun z wkrętami oraz kompletną blokadę strun wraz ze śrubami montażowymi.

Wszystkie wymiary mostka na załączonym zdjęciu.

Tremolo leworęczne !!!

Made in Germany

Kod produktu:  13200437.12

SPECYFIKACJA

 • Ilość strun: 

  6

 • Materiał siodełek: 

  Stal nierdzewna

 • Kolor siodełek: 

  Czarny chrom

 • Rozstaw siodełek: 

  10,8mm

 • Materiał bloku: 

  Stal nierdzewna

 • Montaż: 

  2 punktowe

 • Kolor osprzętu: 

  Czarny chrom (BC)