Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN
Producent: DARTFORDS
Realizacja zamówienia: 1 dni
109,00 PLN
 

Tradycyjny lakier nitrocelulozowy o specjalnym przeznaczeniu do gitar i innych instrumentów strunowych
- Barwione lakiery (Tint) – idealne do wykończeń typu „sunburst” lub podobnych z widocznym rysunkiem drewna
- Mocne i lite kolory (Strong and Solid) są niemal nieprzeźroczyste, przydatne w naprawach kryjących i zewnętrznych krawędziach wykończeń typu „sunburst”
- Bardzo cienkie warstwy lakieru pozwalają gitarze w pełni rezonować
 
Barwiony lakier nitrocelulozowy (Tinted) nadaje kolor, ale pozostawia widoczny rysunek drewna. Można nakładać warstwy i mieszać kolory, tworzyć „sunbursty” lub podkreślić wspaniałe wzory drewna (np. klonu płomienistego itp.). Lakier barwiony (Tinted) jest lakierem bazowym, który należy zalakierować odpowiednim lakierem bezbarwnym.
 
Dartfords to najwyższej jakości lakiery nitro, które przed wypuszczeniem na rynek były wyczerpująco testowane i dostosowywane. W efekcie powstał cienki lakier, który można znaleźć na wielu vintage'owych instrumentach, i który doskonale sprawdza się w naprawach i renowacjach wszelkich instrumentów strunowych.
 
UWAGA!
Do użytku jedynie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Podczas lakierowania załóż odpowiednią maskę filtrującą. Chroń oczy i skórę. Nie wdychaj oparów. W przypadku kontaktu ze skórą zmyj niezwłocznie wodą z mydłem. W razie utrzymujących się objawów skontaktuj się niezwłocznie z lekarzem. Problemy z oddychaniem mogą wystąpić w razie długiej i wielokrotnej styczności z oparami. Szkodliwe dla kobiet w ciąży i dzieci. Produkt łatwopalny.

SPECYFIKACJA

  • Kolor: 

    Emerald Green