Wczytuję dane...
SERWIS GITAR

UWAGA - w soboty serwis i sklep NIECZYNNY

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy w naszym sklepie serwis gitar.

Nasza firma zajmuje się głównie sprzedażą części do gitar elektrycznych ale nasi Klienci nie zawsze mają możliwość zainstalowania ich we własnym zakresie.
Dlatego też zdecydowaliśmy się otworzyć punkt serwisowy gdzie za niewielką opłatą zainstalujemy bądź wymienimy zakupione części.

krzywizna    wysokosc

Nasz serwis został wyposażony w najwyższej jakości narzędzia lutnicze sprowadzone m.in. z Japonii i USA. Posiadamy m.in. oryginalne urządzenie do precyzyjnego szlifu progów w stabilizowanym naprężeniu firmy Stewart-MacDonald (tzw. Neck Jig) co pozwala uratować niejeden instrument bez kosztownej wymiany progów. Specjalistyczne urządzenia pomiarowe firmy Stewart-MacDonald oraz profesjonalne pilniki HOSCO pozwalają z dużą precyzją ustawić instrument zgodnie z preferencjami muzyka.

neck jig    szlifowanie

Koncentrujemy się głównie na drobnych usługach serwisowych i wspierających sprzedaż oferowanych przez nas części i akcesoriów. Z racji braku miejsca nie wykonujemy napraw lakieru czy złamań a skupiamy się na wymianie części, przetworników, elektroniki oraz setupie.

W zakres naszych usług wchodzą takie rzeczy jak:
- ustawianie krzywizny gryfu,
- nacinanie lub wymiana siodełka,
- ustawianie menzury i wysokości strun,
- szlifowanie progów w stabilizowanym naprężeniu wraz z odbudową korony progów,
- wymiana przetworników, potencjometrów i przełączników,
- zmiana schematu połączenia elektroniki,
- wymiana mostków, kluczy, pickguardów,
i inne.

Nasze usługi oferujemy nie tylko Klientom odwiedzającym nas osobiście. Przyjmujemy też zlecenia zdalnie ale wysyłka, odbiór oraz odpowiednie zapakowanie i zabezpieczenie instrumentu pozostają po stronie klienta.

lutowanie    siodelko

Zapraszamy do nas również pozostałych Klientów, którzy mają problem ze swoimi instrumentami. Dzięki sporemu doświadczeniu popartemu szeroką wiedzą i znajomością tematu będziemy mogli zaradzić większości problemów i sprawić, żeby Wasze instrumenty wróciły do życia i sprawiały radość przez kolejne długie lata.

Nasz serwis mieści się w naszym sklepie pod adresem:

Serwis gitar "Guitar Project"
Ul. Kadetów 20 lok. 14
03-987 Warszawa

tel. 791 338 554
e-mail: serwis@guitarproject.pl

Zapraszamy do umawiania się przez formularz online.

Godziny pracy :

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
sobota: nieczynne

ZAPRASZAMY!


wciskanie