-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.IN TUNE Robert WultańskiKadetów 20/14Warszawa,03-987Polska
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.IN TUNE Robert WultańskiKadetów 20/14Warszawa,03-987Polska
Dobrej jakości gryf do gitary elektrycznej w stylu TE, wykonany z twardego klonu kanadyjskiego z palisandrową podstrunnicą. Solidna i estetyczna baza dobudowy lub modernizacji instrumentu.
Gryf posiada zainstalowane progi, siodełko z kości naturalnej, dwustronny pręt regulacyjny z dostępem od strony główki oraz nawiercone otwory pod klucze.Montaż jest prosty – wystarczy wykonać otwory pod wkręty zgodnie z korpusem i zainstalować osprzęt.
Główka to nasz autorski projekt – nowoczesna i uniwersalna wizualnie, dobrze komponująca się z różnymi typami gitar.
Progi zostały starannie wykończone – podcięte stopki są niewidoczne, a ich końce są gładko zaokrąglone (sferyczne), co zapewnia wysoki komfort gry i brak ostrych krawędzi.
W większości przypadków gryf jest gotowy do użycia od razu po montażu. Przy bardzo niskiej akcji strun może być wskazana jedynie drobna korekta poziomu progów.
Kod produktu: NT-T2R-ANS
SPECYFIKACJA
-
Typ gitary:
TE
-
Ilość strun:
6
-
Kolor:
Antique Natural
-
Wykończenie:
Satynowe
-
Binding:
Nie
-
Drewno:
Klon kanadyjski
-
Podstrunnica:
Palisander
-
Ilość progów:
22
-
Typ progów:
Medium Jumbo (nickel-silver 18% 2,7x1,4mm)
-
Szerokość kieszeni gryfu:
55,5mm
-
Materiał siodełka:
Kość naturalna
-
Szerokość siodełka:
43mm
-
Pręt napinający:
Dwustronny
-
Markery:
Kropki (abalone)
-
Średnica otworu kluczy:
10mm
-
Radius:
12"
-
Skala:
25,5"