Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: ADMIRA
Realizacja zamówienia: 1 dni
1659,00 PLN
Cena SRP 1769.00 PLN
 
 

Admira A2 z serii ARTESANÍA to połączenie tradycyjnego rzemiosła, starannie dobranych materiałów i dopracowanego brzmienia. Gitara wyróżnia się litą płytą wierzchnią z cedru, tyłem i bokami z sapelli oraz efektownym błyszczącym wykończeniem w odcieniu szafranu.

Szyjka wykonana została z mahońu i wzmocniona prętem regulacyjnym (Truss Rod) oraz wstawką z hebanu, co zapewnia większą stabilność i klarowność dźwięku. Klasyczny hiszpański sposób łączenia gryfu z pudłem rezonansowym (Spanish heel) nadaje gitarze doskonałą projekcję i wytrzymałość konstrukcji.

Gitara Admira A2 to propozycja dla tych, którzy szukają pełnego, czystego brzmienia i autentycznego hiszpańskiego charakteru, wynikającego z ręcznej pracy doświadczonych lutników.

Kod produktu: ADM02

SPECYFIKACJA

  • Styl gitary: 

    Klasyczna

  • Ilość strun: 

    6

  • Rozmiar pudła: 

    4/4

  • Kolor: 

    Szafran

  • Wykończenie: 

    Połysk

  • Top: 

    Lity Cedr

  • Boki: 

    Sapelli

  • Tył: 

    Sapelli

  • Gryf: 

    Mahoń

  • Podstrunnica: 

    Palisander

  • Menzura: 

    650mm

  • Ilość progów: 

    19

  • Materiał siodełka: 

    Kość naturalna

  • Szerokość siodełka: 

    52mm

  • Kolor osprzętu: 

    Złoty

  • Mostek: 

    Palisander

  • Klucze: 

    Lyre