Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Producent: DADDARIO
Realizacja zamówienia: 1 dni
121,00 PLN
 

Firma D'Addario to jeden z najbardziej popularnych producentów strun na świecie. Ta rodzinna firma posiada tradycję tworzenia strun od XVII w. i z powodzeniem łączy ją z najnowszymi materiałami i technologią, oferując rewelacyjne struny do praktycznie każdego instrumentu. Struny D'Addario są wybierane przez najlepszych muzyków niezależnie od stylu czy instrumentu na którym grają.

D’Addario XS to najnowsza linia strun tego uznanego producenta. Technologia produkcjistrun XS tchnie nowe życie w odbiór strun powlekanych. Dzięki ultra cienkiej powłoce na każdej nawiniętej strunie i wyjątkowej obróbce polimerowej zwykłej stali, XS oferuje nasz najwyższy poziom ochrony, zapewniający maksymalną żywotność i niezwykle gładki dotyk.

- Najbardziej zaawansowana technologia powlekania D'Addario pozwala na całkowitą ochronę zwojów strun przed zanieczyszczeniami, zachowując trwały, czysty dźwięk o maksymalnej żywotności.
- Drut ze stali wysokowęglowej i technologie Fusion Twist zapewniają niezrównaną stabilność strojenia i odporność na pękanie. Struny pozostają w stroju o 131% lepiej niż tradycyjne struny!
- Mniejsze tłumienie akustyczne niż inne powlekane struny, zapewniające prawdziwe i czyste kultowe brzmienie D’Addario.
- Wewnętrzne opakowanie jest zamykane, co ułatwia otwieranie i przechowywanie nieużywanych strun.

Komplet Light: .010, .010, .014, .014, .023w, .008, .030w, .012, .039w, .018, .047w, .027w / 80/20 Bronze

Made in USA

Kod produktu: XSABR1047-12

SPECYFIKACJA

 • Ilość strun: 

  12

 • Rozmiar kompletu: 

  10-47

 • Powlekane: 

  Tak

 • Materiał struny/owijki: 

  80/20 Bronze

 • Typ owijki: 

  Okrągła

 • Mocowanie: 

  Kulka